Contacteer ACV Diversiteit

Contacteer ons

Coördinatie

Stefaan Peirsman, Haachtsesteenweg 579, 1031 Brussel
02 246 32 28
stefaan.peirsman@acv-csc.be 

ACV Antwerpen - ACV Kempen

Katleen Parijs & Evelien Vaes,  Nationalestraat 111, 2000 Antwerpen
03 222 71 55 (Katleen) 03 222 71 59 (Evelien)
diversiteit.antwerpen@acv-csc.be 

ACV Brugge-ACV-Westhoek 

Marieke Vanbeselaere, Dr. L. Colensstraat 7, 8400 Oostende
059 55 25 65
diversiteit.oostende@acv-csc.be

ACV Brussel-Halle-Vilvoorde 

Emmanuel Wieme, Pletinckxstraat 19, 1000 Brussel
02 557 85 42
diversiteit.brussel@acv-csc.be - diversite.bruxelles@acv-csc.be

ACV Gent-Eeklo

Delfien Delputte, Poel 7, 9000 Gent
09 265 43 94 (Delfien)  
diversiteit.gent@acv-csc.be

ACV Limburg

Hanan Nahas en Luc Prenen, Mgr.Broekxplein 6, 3500 Hasselt
011 30 61 66 (Hanan) 011 30 61 65 (Luc)
diversiteit.limburg@acv-csc.be

ACV Mechelen-Rupel - ACV Leuven 

Saïda Isbaï, Onder den Toren 5, 2800 Mechelen
015 45 46 73 
diversiteit.mechelen@acv-csc.be 

ACV Waas en Dender - ACV Aalst-Oudenaarde

Joke Vermeersch, H. Heymanplein 7, 9100 Sint-Niklaas
03 765 21 71 (Sint-Niklaas)
053 73 41 08 (Aalst)
diversiteit.dendermonde@acv-csc.be

ACV Zuid-West-Vlaanderen - ACV Midden-West-Vlaanderen

Geert Lein, President Kennedypark 16D, 8500 Kortrijk
056 23 55 07
diversiteit.kortrijk@acv-csc.be 

Themawerking Werkbaar Werk & Innovatieve Arbeidsorganisatie

Dries Delissen-Jacobs, Poel 7, 9000 Gent
09 265 42 78
d.delissen-jacobs@acv-csc.be

Themawerking Werkbaar werk & Innovatieve arbeidsorganisatie

Werkbaar werk: 
Geert Lein, President Kennedypark 16D, 8500 Kortrijk
056 23 55 07
diversiteit.kortrijk@acv-csc.be 
Innovatieve arbeidsorganisatie:
Katleen Parijs, Nationalestraat 111, 2000 Antwerpen
03 222 71 55
diversiteit.antwerpen@acv-csc.be